Inhalt

Posted workers in Europe

Konferencja, Lyon, 23.11.2018 08:30

Arbeitsrecht

Zapraszamy na międzynarodową konferencję organizowaną przez L'Association Européenne des Avocats - European Association of Lawyers (AEA-EAL), poświęconą delegowaniu pracowników w Europie. Konferencja „Posted workers in Europe” poświęcona będzie aspektom prawnym i ekonomicznym delegowania, socjalnej ochronie pracowników, a także potrzebom pracodawców i zagadnieniu nieuczciwej konkurencji w kontekście delegowania.

W konferencji organizowanej w dniu 23 listopada 2018 r. w Lyonie  wezmą udział specjaliści z wielu krajów europejskich, tak prawnicy jak i przedstawiciele krajowych i ogólnoeuropejskich instytucji, w gestii których znajdują się kwestie delegowania pracowników. Swoje stanowisko przedstawią także przedsiębiorcy, korzystający w swej działalności z pracy pracowników delegowanych jak i delegujący.

Kancelarię SDZLEGAL SCHINDHELM na konferencji reprezentować będzie Radca prawny Katarzyna Gospodarowicz – Partner w SDZLEGAL SCHINDHELM, kierująca Działem delegowania i zatrudniania cudzoziemców.