BEZPIECZEŃSTWO MIENIA PRZEDSIĘBIORSTWA – zagrożenia, aspekty praktyczne i prawne

Ausbildung, Wrocław, 10.06.2024 10:00

Employment

Krzysztof Bochenek

Oficer Policji w stanie spoczynku, HR manager z 11-letnim doświadczeniem w branży automotiv, trener (umiejętności miękkie, zwłaszcza komunikacja, zarządzanie kryzysowe, wystąpienia publiczne), rzecznik prasowy, dyrektor sprzedaży w firmie budowlanej i Compliance Officer w start-upie IT.

Audytor bezpieczeństwa wspierający przedsiębiorstwa we wszelkich procesach związanych z zagrożeniem mienia. Szkoleniowiec kadr.

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego, Wyższej Szkoły Policji i WSB. Wykładowca akademicki (bez jakichkolwiek związków z Collegium Humanum).

Prywatnie pasjonat wegetariańskiego gotowania, gór i Włoch.

 


 

Irmina Dąbkowska-Kołodziejczyk 

Z zawodu adwokat. Na co dzień doradza polskim i zagranicznym podmiotom w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Dzięki zdobytej praktyce karnej dodatkowo wspiera HR i doradza managementowi firm w sprawach karnych na każdym etapie postępowania.

Łączenie doświadczenia zdobytego w prawie pracy oraz w prawie karnym pozwala jej na kompleksową obsługę przedsiębiorstw w obszarze bezpieczeństwa zakładów pracy.


Location:

Kazimierza Wielkiego 3

Duration:

9:00–13:00

Content:

Zapraszamy na szkolenie dla pracowników działów HR i Managerów

  •  Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo w firmie to jedna z kluczowych kwestii, o które powinien zadbać każdy przedsiębiorca.
Pojęcie bezpieczeństwa jest niezwykle szerokie, dlatego na tym spotkaniu skupimy się głównie
na aspektach ochrony mienia i majątku firmy (także w jego niematerialnym wymiarze). Nasza dotychczasowa, wieloletnia praktyka pokazuje bowiem, że procesy związane z zabezpieczeniem
i ochroną majątku zakładowego nie zawsze traktowane są przez przedsiębiorstwa z dostateczną dbałością.

  •    Przestępczość pracownicza

W trakcie szkolenia omówimy pojawiające się w zakładach pracy nadużycia i przestępstwa pracownicze oraz podpowiemy, jak je identyfikować. Nie pominiemy aspektów związanych z ewentualnymi procesami oraz środkami mającymi na celu zminimalizowanie ryzyka ich wystąpienia. Przywołamy przykłady z naszej praktyki oraz nawiążemy do podstawowej tematyki prawnokarnej.

  •   Prewencja

Podpowiemy, czy i jak pracownicy spółki, a zwłaszcza managerowie, powinni się angażować, by zapewnić bezpieczeństwo i przeciwdziałać przestępstwom. Określimy, jakie jest ryzyko wystąpienia omawianych nieprawidłowości i naduż oraz wskażemy najbardziej zagrożone obszary.  

  •    Terroryzm

W związku z ostatnimi wydarzeniami na terenie Polski, związanymi z serią działań o charakterze terrorystycznym (podpalenia zakładów i magazynów) skierowaną przeciwko prywatnym przedsiębiorstwom, szkolenie wzbogacone zostało o moduł zapobiegania tym – dotychczas zupełnie nieznanym –zagrożeniom.

 

Cena: 790 zł + VAT

Czas trwania: 4h

Chętnych do udziału w szkoleniu prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: wojciech.zajac@sdzlegal.pl